Ne visi turime galimybę reguliariai lankytis tradiciniame hamame, todėl, kviečiame patirtį  geriausių gero garo gėrių naudą savo namuose.

ATLIKIMO DAŽNUMAS

Kartą per savaitę. Jautriai odai – kartą per dvi savaites.

PARINKIMAS

Juodasis muilas

Šveičiamoji pirštinė arba šveitimo druska

Gasulo molis

Chna (pagal norą)

Arganų aliejus / kitas grynas aliejus, tinkamas kūno drėkinimui / masažo aliejinis kompleksas / kūno losjonas (pasirinktinai)

Veido odai tinkamas aliejus arba aliejinis kompleksas

EIGA

   1. Sušildykite vonios kambarį tam, kad oda būtų įšilusi viso hamamo metu (galite paleisti karšto vandens srovę).
   2. Šiltai-karštu vandeniu nuskalaukite visą kūną ir plaukus.
   3. Kai kūnas įšils (idealiu atveju, palaukite apie 10–15 minučių, kad poros visiškai išsiplėstų), plonu sluoksniu visą kūną ištepkite juoduoju muilu, vengdami gleivinių sričių.
   4. Palikite veikti apie 10 minučių. Įsitikinkite, kad patalpoje visą laiką būtų šilta ir drėgna.
   5. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.
   6. Šveitimas. Nušveiskite kūną šveičiamąja pirštine arba kvapniąja šveitimo druska, pradedant nuo apatinių kūno dalių ir kylant aukštyn, mažais sukamaisiais judesiais. Priklausomai nuo odos jautrumo reguliuokite šveitimo galią.
   7. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.
   8. Gasulo molį, sumaišytą su apelsinų žiedų vandeniu (arba vandeniu), tolygiai paskirstykite ant viso kūno, veido ir plaukų. Įtrinkite į galvos odą, tolygiai paskirstykite.
   9. Palikite iki 15 minučių prieš nuskalavimą.
   10. Būkite atsargūs ir puikiai išskalaukite galvos odą, kad visiškai pašalintumėte gasulo molį. Jeigu liks gasulo molio likučių, jis ir toliau „siurbs“ nešvarumus ir riebalus, kas galiausiai gali išsausinti ​​galvos odą ir plaukus, išprovokuoti pleiskanų atsiradimą.
   11. Pagal norą, su apelsinų žiedų vandeniu (arba vandeniu) sumaišytą chną tolygiai užtepkite ant kūno ir ant plaukų bei veido. Būkite atsargūs (!), gryna chna dažo odą, todėl, nepalikite ilgiau nei 5–10 minučių. Nenaudokite ant šviesių plaukų (galima naudoti kaip kaukę tamsiems plaukams sustiprinti).
   12. Kruopščiai išskalaukite vandeniu.
   13. Papildomai dušo gelio ar šampūno naudojimas nėra būtinas.
   14. Pagal poreikį, po gasulo molio aplikavimo ant galvos odo, naudoti plaukų kondicionierių.
   15. Išeidami iš „hamamo“ nepamirškite nuraminti ir sudrėkinti kūno ir veido odos grynu aliejumi / masažo aliejiniu kompleksu / kūno pieneliu – pasirinktinai, kurį tepkite ant dar drėgnos (!) odos. Švelniai įmasažuokite.
Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart