GERIAUSIO ARGANŲ ALIEJAUS BEIEŠKANT

7psl scaled

 

Prabangaus natūralumo kūrinys,  kurio ašis sukasi aplink karališkąjį arganmedį. 

 

8-15 metrų visžalis gigantas – tikrasis ilgaamžis: arganmedis auga ir lepina savo vaisiais nuo 150 iki 300 metų. Vaisiai savo forma ir dydžiu panašūs į didesnes alyvuoges, viduje slypi branduolys-kauliukas, iš kurio ir išgaunamas „skystasis auksas“.

Arganmedžiai vis dar auga išskirtinai natūraliai ir tik Maroke. Žinoma, medžiai buvo ne kartą bandomi auginti, kultivuoti kitose šalyse, tačiau vis nesėkmingai. Medžiai niekur „nedovanoja“ savo vaisių apart Maroko šalies, o augimo teritorija yra saugoma UNESCO kaip pasaulio biosferos rezervatas. Tikras arganų vaisių eliksyras-aliejus bus atvežtas tik iš Maroko ir iš niekur daugiau pasaulyje.

VAISIŲ RINKIMAS

Prinokusių arganmedžio vaisių rinkimas vyksta nuo birželio iki rugpjūčio. Skinti vaisiai kelias savaites džiovinami kaitrioje saulėje. Tuomet riešutų kevalas yra skeliamas tam, kad būtų išgauti taurieji būsimojo arganų aliejaus branduoliai.

GAMYBA

Daugelis mano, kad arganų aliejaus kaina yra brangi, kadangi jis gaminamas išskirtinai rankomis. Tiesa, nuo senų laikų, arganų aliejus buvo gaminamas tik rankomis. Tačiau, šiais laikais rankų darbas apsiriboja tik vaisių rinkimu, valymu ir rūšiavimu (be to, arganmedžio vaisius rūšiuoja tikrai ne kiekvienas gamintojas). Senovinį aliejų išgavimo procesą Maroke galite pamatyti ir šiandien – arganų aliejaus spaudimą akmenų pagalba vietiniai gyventojai – berberiai toliau praktikuoja savo šeimos poreikiams, taip pat, norėdami pritraukti ir turistų dėmesį. Todėl, atvykus į Maroką absoliučiai rankų darbo aliejų galima įsigyti ir dabar, tačiau, atminkite, kad toks aliejus nepasižymės aukšta kokybe ir grynumu.

3L ARGANŲ ALIEJAUS NECTAROME APYTIKSLIAI 100kg VAISIŲ +  50 VALANDŲ SUNKAUS FIZINIO DARBO

Mūsų išskirtinės linijos Nectarome gamykloje praktikuojami šiuolaikiniai metodai, kas atitinka visus būtinus sanitarinius standartus, kurių negalima užtikrinti naudojat seną, tradicinį aliejus gamybos metodą.

Esant griežtiems ir būtiniems sanitariniams reikalavimams aliejus spaudžiamas  preso pagalba. Tai leidžia išgauti išskirtinai gryną, švarų, aukštos kokybės produktą, be jokių dulkių, vabzdžių priemaišų. Taip pat, toks spaudimo būdas – pirmojo šalto presavimo metodas leidžia išvengti bet kokio sąlyčio su vandeniu ir išsaugoti produkto aukščiausią kokybę.

Aukštos kokybės arganų aliejus gaunamas tik mechaniškai, pirmojo šalto spaudimo būdu ir tik esant tam tikrai temperatūrai. Itin kokybiško aliejaus gamybos procesas reikalauja daug pastangų.

18 — копия
19
geriausias arganu aliejus 3 1

SVARBU

Jeigu yra vaisių minkštimo pažeidimų arba jo išvis nėra, galimai, kad vaisius buvo apdorotas vietinių ožkų, kitų gyvūnų. Tad, ir galutiniame gamybos procese aliejus , išgautas iš gyvūnų pažeistų/apdorotų vaisių minkštimo, turės nemalonų kvapą. To išvengti, neretai, gamybos metu toks aliejus yra papildomai dezodoruojamas, ko pasekoje naikinamos produkto naudingos savybės. Atitinkamai, tokį arganų aliejų sąžiningi gamintojai parduoda žemesne kaina.

ATMINTINĖ

Norėdami naudoti tikrąjį, kokybišką arganų aliejų kosmetiniais / odos priežiūros ir sveikatos tikslais, būtinai rinkitės produktą, kuriuo vaisiai surinkti tik žmogaus rankomis ir tik, rūšiuojami ir tik: neskrudintų riešutų, šalto spaudimo, nerafinuotą, sertifikuotą, ekologišką produktą.

Laiduojame už savo produktą, kuris atitinka visus minimus kriterijus ir įvertintas svariais sertifikatais.

Pačios aukščiausios kokybės, nerafinuotas, neskrudintų riešutų, šalto spaudimo, gaminamas nuosavoje gamykloje pagal visas geros gamybos praktikos taisykles produktas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GERIAUSIO ARGANŲ ALIEJAUS BEIEŠKANT

Skaitykite komplimentus mūsų arganų aliejui NECTAROME

 

Back to Top
error: Tūrinio kopijuoti negalima
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart