YPATINGAI TAMSI, PATENTUOTA PAKUOTĖ

KODĖL PATENTUOTAS STIKLAS?

 

Tie, kas nors kartą įsigijo mūsų produkciją, žino, kad didžiuojamės pasiūlydami nišinius, 100 proc. natūralius gėrius odos ir sielos palaimai, kurių didžiąją dalį sudaro mūsų favoritinė, marokietiška SPA linija Nectarome. Tačiau, neretai sulaukiame klausimo – o kaip dėl pačios pakuotės?

Mūsų marokietiškų SPA gėrių kompanija Nectarome išsiskiria dideliu dėmesiu savo produktų saugojimui. Produkcija yra laikoma sandariai uždarytuose specialiuose plastikiniuose arba Miron stiklo laboratoriniuose induose.

44576194180 8de2110979 o 2 scaled
ivaizdine nuotrauka 5

 

YPATINGAI TAMSUS STIKLAS

Stiklas Miron yra patentuotas, nepralenkiamos kokybės, vertingų komponentų sudėties apsaugos užtikrinimo būdas. Būtent ties jo sukurimo receptu mokslininkai dirbo penkiolika metų.

  • Tikrąją stiklo spalvą – tamsiai violetinę/mėlyną galima pamatyti pakėlę prieš saulę ar labai ryškios šviesos šaltinį. Tyrimai patvirtino, kad visi gyvi organizmai (augalai, gyvūnai, žmonės) skleidžia energiją – biofotonus. Savo energijos galią augalams perduoda saulė, todėl saulės fotonų kiekis augaluose yra tiesioginis jų KOKYBĖS rodiklis.
  • APSAUGA nuo žalingo šviesos poveikio.
    Miron – tai stiklas-antioksidantas. Jis veikia kaip dinaminis filtras, apsaugantis natūralų priemonės turinį nuo kenksmingų šviesos spindulių. Tai labai vertinga, nes praktiškai visos priemonės Nectarome yra 100 proc. natūralios.
  • Naudingų spindulių prasiskverbimo UŽTIKRINIMAS.
    Be mūsų akiai matomų spindulių yra ir nematomi spinduliai (infraraudonieji, ultravioletiniai). Šios nematomos bangos (spec. bangų ilgis) turi terapinį poveikį, jų savybės sėkmingai naudojamos odontologijoje, valant vandenį.
  • Biofotonų IŠSAUGOJIMAS.
    Priemonės komponentai, kuriuose gausu biofotonų, Miron stikle ilgą laiką palaiko ir net didina savo energijos potencialą. Todėl tokia pakuotė tarnauja kaip natūralus konservantas – užtikrina ir net sustiprina komponentų savybes, saugumą, bioaktyvumą ir galiojimo laiką. Tikras supermaistas odai turi būti ir saugomas atitinkamai.
6 1
7 1

 

PLASTIKINĖ PAKUOTĖ

Visiems vandens malonumų ritualų gėriams pasirinkome būtent plastikinę pakuotę. Kodėl? Atsakymas paprastas. Kadangi dalis produkcijos skirta naudoti pirtyje, vonios kambaryje, duše, atitinkamai vyksta šlapių rankų sąlytis su pakuote. O visi puikiai žinome, kad iš šlapių rankų išslysti produkcijai yra daug lengviau (ką jau kalbėti apie šlapių pėdų slydimą ant grindų). Taigi, jei ir išslys iš rankų ir nukrys ant grindų, mūsų plastiko (PET) pakuotė nesuduš. Be to, mūsų PET pakuotė yra 100proc. perdirbama (išskyrus pompos mechanizmą, kurį sudaro skirtingų medžiagų elementai). Tačiau, mūsų atstovaujamos kompanijos Nectarome ir visų oficialių atstovų bendras tikslas – stengtis pereiti prie 100 proc. perdirbtos pakuotės, t.y. jos mechanizmų detalių.

Без названия 1024 x 1024 px Почтовая открытка 150 x 105 mm 160 x 105 mm 170 x 110 mm 2

 

TAI GALI BŪTI ĮDOMU

Tiems, kurie nors kartą užsisakė mūsų el. svetainėje, pastebėjote, kad mes naudojame 100 proc. perdirbamas kartonines dėžutes (išskyrus baltas puošnias dėžutes, į kurias kartais pakuojame ypatingomis progomis, jas taip pat, galima užsakyti papildomai), Mes taip pat naudojame kukurūzų krakmolo granules, kurios yra visiškai biologiškai skaidomos. Tokiu būdu stengiamės išsaugoti mūsų produktų vientisumą, tvarumą.

Ką daryti su šiomis granulėmis, kai gausite savo siuntą? Tiesiog ištirpinkite jas vandenyje (granulės yra saugios aplinkai ir akimirksniu tirpsta vandenyje) arba užkaskite į augalų kompostą (granulės yra visiškai natūralios ir kompostuojamos). Taip pat, galima surengti mini pramogą mažiems vaikams (tiesiog sudrėkinkite granules, kad jos suliptų, formuokite figurėles, spalvinkite ar tirpinkite vandenyje), kuri gali būti netgi su edukaciniu eko kontekstu.

Stengiamės eiti tik į priekį, tobulėti, stengiamės draugauti su mūsų gamta, išlikti ištikimiems savo vertybėms ir tikslams.

 

SU GERIAUSIAIS LINKĖJIMAIS IR MALONAUS NAUDOJIMO !

SPIANATO

pakuote spianato
Back to Top
error: Tūrinio kopijuoti negalima
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart