MAŽI DALYKAI DIDELI

Ar žinote kas yra ANKSTUKAI? Tai – pirmasis paramos projektas Lietuvoje, globojantis ir teikiantis visokeriopą pagalbą ir finansinę paramą anksčiau laiko gimusiems kūdikiams.

Per anksti gimę kūdikiai yra kovotojai nuo pirmosios savo gyvenimo akimirkos.

Čerčilis, A. Einšteinas, I. Niutonas, N. Bonapartas, P. Pikaso, M. Tvenas, S. Vonderis… Pastebima, jog anksčiau laiko gimę žmonės pasižymi ypatingu mąstymo mechanizmu, todėl tarp jų daug įžymių menininkų, politikų, filosofų.

Genijaus žymė gali slypėti bet kuriame iš mūsų. Įprastai, kai kas nors mūsų gyvenime nenutinka, neįvertiname tam tikrų dalykų. Kas yra viltis ir tikėjimas, sužinome tik išskirtiniais atvejais. Tėvai visuomet laukia išnešioto gražaus, putlaus kūdikėlio, o „ankstukai“ jau tokie, kad jiems nusibosta sėdėti tame pilvelyje ir jie ateina anksčiau į šį pasaulį. Bet kai pats nesusiduri su tuo, net nežinai, kas tai yra. Bet šie vaikai ir yra ypatingi, kaip ir daug genijų, kurie gimė taip pat per anksti, be jų pasaulis būtų visai kitoks…

Džiaugiamės galėdami praskaidrinti Vilniaus ir Kauno ligoninių mamyčių nuotaikas – jau antrą kartą savanoriškai prisidėjus prie ANKSTUKAI projekto, kuris teikia paramą ankščiau laiko gimusiems kūdikiams, kurie yra kovotojai nuo pirmosios savo gyvenimo akimirkos.

Paskutinis kartas buvo unikalus – prie kiekvienos mūsų dovanos savo atvirais palinkėjimais, palaikymo žodžiais / atvirukais prisidėjo visi norintys ir neabejingi – mamos, tėčiai, močiutės, vaikai!

 

SPIANATO

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart