Vieta, kur gimsta stebuklai

BIOAROMATINIS SPA SODAS - vieta, kur gimsta stebuklai

9 1

Kai turi galimybę ir privilegiją dirbti su tiekėjais, kurie iš tikrųjų augina būsimą žaliavą ekologiškai švarioje dirvoje, vadini save laimingu. Ir kol švies saulė, mes branginsime šį nuoširdų bendradarbiavimą, draugystę ir galėsime pasiūlyti Jums sertifikuotus, aukščiausios klasės,

100 proc.natūralios kilmės SPA gėrius.

Tam, kad įgyvendintų savo svajonę, trys mokslininkai-aromatologai suvienijo savo žinias ir Maroke, netoli Marakešo esančiame vaizdingame Aurikos slėnyje įkūrė pirmąjį ekologinį, aromaterapinį sodą, kuriame pradėjo veikti nedidelė gamybos linija. Taip pradėta auginti, rinkti aromatines, prieskonines žoleles ir atgaivinti protėvių receptai. Pradėta gaminti marokietiškų grožio ir sveikatinimo tradicijų įkvėptą produkciją.

Pirmoji produktų linija buvo dedikuota maudymosi ritualams. Toks ilgą istoriją turintis produktas, kaip juodasis muilas, buvo aromatizuotas eukalipto eteriniu aliejumi ir tai sukėlė susižavėjimą. Įprastos, plačiai Maroke naudojamos grožio puoselėjimo priemonės, jas praturtinus geriausiais aromatiniame sode užaugintų žolelių komponentais, tiesiog atgimė.

Šių dienų kompanijos sėkmės paslaptis – natūralūs, ekologiški, terapinio poveikio, užburiančiu gamtos aromatu dvelkiantys produktai ir aliejų kompleksai.

Šiuo metu kruopščiai prižiūrimame sode auga apie 50 aromatinių vaistinių ir dekoratyvinių augalų, kilusių iš šio Maroko regiono. Visa tai leidžia nuolat stebėti augalus, tirti jų veikliąsias medžiagas ir kurti aukštos kokybės, efektyvius produktus šalia esančioje nuosavoje gamykloje.

 

Augalinė žaliava turi savo niuansų. Jei auginimo, rinkimo arba gamybos proceso metu netinkamai elgiamasi su bent vienu natūraliu komponentu, visa sudėties etiketė praranda savo vertę.

 

Ekologinė etika – esminis postulatas. Kiekvieno produkto gamybai itin kruopščiai atrenkamos žaliavos, atidžiai kontroliuojamas augalų rinkimo ir genėjimo laikotarpiai. Didelis dėmesys skiriamas parenkant auginimui tinkamiausią dirvožemio tipą bei konkrečią vietą. Augalai auginami laikantis visų ekologinės žemdirbystės taisyklių – nenaudojama jokių cheminių trąšų, pesticidų, augimo aktyvatorių, kenksmingų reagentų, o žemė apdirbama laikantis aukštų agrotechninių reikalavimų.

spa sodas
new jardin 16
new jardin 13
45480741185 d1b8963666 o — копия scaled

Mūsų oficialiai atstovaujama kompanija aktyviai prisideda prie visuomenės švietimo ir vietos problemų sprendimo. Šiame regione Nectarome – pagrindinis darbdavys, todėl kompanija itin prisideda prie vietos gyventojų socialinės gerovės, užtikrindama darbo vietas, pirmenybę teikiant pažeidžiamiausiam socialiniam sluoksniui – moterims. 

Aromaterapinių augalų sodas yra atviras visuomenei, todėl ekskursijų metu interesantai gali susipažinti su vietinėmis augalų kultūromis, gerosiomis jų savybėmis, naudojimo būdais. Taip pat pasimėgauti pėdų SPA su ką tik pagaminta produkcija, palepinti skonio receptorius marokietiškų vaišių, rankų darbo duonos ir skrudintų arganų riešutų aliejaus aperityvu.

Užauginti su meile, mūsų profesionalaus naudojimo, itin aukštos kokybės ir poveikio gėriai Nectarome naudojami geriausiuose pasaulio SPA, sveikatingumo centruose, prabangiuose viešbučiuose. Taip pat, pamėgti išskirtinumą vertinančių individualių vartotojų, kurie į senąsias Maroko grožio puoselėjimo tradicijas gali pasinerti tiesiog savo namuose, kasdien mėgaudamiesi prabangia kūno lepinimo terapija.

Nuostabūs, rafinuoti gamtos kvapai, pažadinantys jausmus ir atskleidžiantys berberų grožio ir sveikatos ritualų paslaptis –  didžiuojamės, kad visą tai galima atrasti mūsų prabangiuose Nectarome linijos produktuose.

 

🤲🏻
SPIANATO

Back to Top
error: Tūrinio kopijuoti negalima
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart