Vieta, kur gimsta stebuklai

BIOAROMATINIS SPA SODAS - vieta, kur gimsta stebuklai

Kai turi galimybę ir privilegiją dirbti su tiekėjais, kurie iš tikrųjų augina būsimą žaliavą ekologiškai švarioje dirvoje, vadini save laimingu. Ir kol švies saulė, mes branginsime šį nuoširdų bendradarbiavimą, draugystę ir galėsime pasiūlyti Jums sertifikuotus, aukščiausios klasės, natūralios kilmės SPA gėrius.

 

Ourika slėnio kalnų papėdėje Nectarome įkurė pirmąjį ekologišką sodą Maroke, kuriame pagal organinės žemdirbystės taisykles auginama būsima produkcijos žaliava. Sodo veikla įsiparegoja saugoti ir edukuoti apie vietinės kultūros, paveldo turtus; yra poilsio, tradicinių vaišių, lauko SPA vieta ir ekoturizmo traukos objektas.

Rankų darbas sode ypatingai vertinamas. Nuo pat sodo įkūrimo, Nectarome tapo pirmąja kampanija-darbdaviu savo regione. Svarbus prioritetas – pasiūlyti kuo daugiau darbo galimybių, ypatingai kaimo vietovių moterims, edukuoti, teikti socialinę pagalbą ir paramą.

Mokslinių tyrimų bazė ir gamyba vyksta netoliese, nuosavoje kampanijos gamykloje, kurios 4000 kv.m. plotas patenka į pasaulio TOP reitingą. Augaliniai aliejai, tarp jų – vienas geriausių visage šalyje arganų aliejus ir eterinių aliejų distiliavimas – stipriosios pusės.

Ekologinė etika – esminis postulatas. Kiekvieno produkto gamybai itin kruopščiai atrenkamos žaliavos, atidžiai kontroliuojamas augalų rinkimo ir genėjimo laikotarpiai. Didelis dėmesys skiriamas parenkant auginimui tinkamiausią dirvožemio tipą bei konkrečią vietą. Augalai auginami laikantis visų ekologinės žemdirbystės taisyklių – nenaudojama jokių cheminių trąšų, pesticidų, augimo aktyvatorių, kenksmingų reagentų, o žemė apdirbama laikantis aukštų agrotechninių reikalavimų.

Augalinė žaliava turi savo niuansų. Jei auginimo, rinkimo arba gamybos proceso metu netinkamai elgiamasi su bent vienu natūraliu komponentu, visa sudėties etiketė praranda savo vertę.

_______________

Nuostabūs, rafinuoti gamtos kvapai, pažadinantys jausmus ir atskleidžiantys berberų grožio ir sveikatos ritualų paslaptis –  didžiuojamės, kad visą tai galima atrasti mūsų prabangiuose Nectarome linijos produktuose.

 SPIANATO

Back to Top
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart