Mūsų įsipareigojimai

Įsipareigojimai ir etika yra esminiai SPIANATO elementai nuo pat sukūrimo istorijos. Vėliau tapo prioritetu palaikyti vertybes taip pat tvirtai per visą SPIANATO augimą, produktų įvairovę ir paklausos raidą.

 

Mes įsipareigojame tiekti tik kuo natūralesnius, aukštos kokybės produktus. Todėl, visuose mūsų gaminiuose nėra kenksmingų, nepageidaujamų ar agresyvių odai medžiagų. Odos priežiūros ir lepinimo gėriuose nėra parabenų, parafino, ftalatų ar toksiškų tirpiklių.

 

Visi mūsų gėriai įkvėpti tradicinių grožio technikų ir receptų, kuriami naudojant pažangias šiuolaikines mokslo ir amato žinias. Kūrėjai – tarptautinį išsilavinimą turintys mokslininkai-ekspertai, SPA kalsės produktų vertintojai, besispecializuojantys gerovės, natūralios kosmetikos, aromaterapijos ir fitoterapijos srityse. Taip pat, odos higienos gėrius kuria šeimos gamyklėlės, kurių amatas perduodamas iš kartos į kartą. Didelė patirtis, profesionalumas, gili pagarba savo darbui mūsų atstovaujančias kompanijas skiria pasaulinėje rinkoje tarp pirmaujančiųjų kompanijų, pelniusių ekspertų titulą. Siūlomų produktų gėrių kokybės ir profesionalių paslaugų rezultatas – puikios asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

 

Mūsų prioritetas yra teikti aukštos kokybės, nišinio pasirinkimo, sąmomingas linijas, kurie atspindi mūsų požiūrį į odą, meilę gamia, pagarbą rankų darbui ir mokslui, suteikiant geriausius patarimus. 

 

Švietimas yra vienas iš mūsų prioritetų. Dalinamės patirtimi su visais, norinčiais pasisemti profesionalių žinių apie sveikatinimą, gerą savijautą, kokybišką poilsį ir naudą ne tik grožio vardan, tačiau, kaip būtinybė visam kūnui, apriori.

 

SPIANATO gerbėjai yra visi, kurie vertina aukščiausią kokybę ir meistriškumą odos priežiūros srityje – individualūs naudotojai-gurmanai, prabangūs SPA centrai, sveikatinimosi vietos.

SPAUDOJE  〉

Back to Top
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart