Aukščiausios kokybės, tirštas ir glotnus ricinos aliejus rekomenduojamas naudoti odos maitinimui, stiprinimui ir plaukų augimo skatinimui. Veiksmingas sausai, įtrūkusiai odai.
Ricinos aliejus plačiai naudojamas kosmetologijoje, medicinoje. Viską lemia jo neįprasta sudėtis – beveik 90proc. aliejaus sudaro reta ricinolio rūgštis, kurios nėra jokiame kitame aliejuje. Ricinos aliejuje taip pat yra stearino, palmitino, oleino ir linolo rūgščių, gausu vitamino E, kuris stiprina plaukus ir nagus, lygina odą ir saugo ją nuo ankstyvo senėjimo, pasižymi regeneruojančiu poveikiu.
Stearino rūgštis, kuri yra ricinos aliejaus dalis, atkuria pažeistų plaukų struktūrą ir padeda atsikratyti išsišakojusių plaukų galiukų. O ricinolio rūgštis gerina galvos odos kraujotaką, gerina šaknų mitybą ir suteikia plaukams natūralaus žvilgesio.
Dėl priešuždegiminių ir antimikrobinių ricinos aliejaus savybių jis yra geras pagalbininkas naikinti pleiskanas. Tinka visų tipų plaukams, įskaitant riebius. Ricinos aliejus padeda normalizuoti riebalinių liaukų veiklą ir atkurti riebalų balansą. Vitaminas E padeda sumažinti niežėjimą, paraudimą ir odos pleiskanojimą. Ricinos aliejus puikiai tinka sausai ir šiurkščiai kulnų odai, naudojamas po pėdų vonelės.
NAUDOJIMAS
Aliejų tepkite ant drėgnų plaukų. Įtrinkite į galvos odą. Siekiant dar veiksmingesnio poveikio, priemonę galima derinti su plaukus stiprinančiu kompleksu.
Nagų ir rankų odos lepinimui – užlašinkite kelis lašus ricinos aliejaus ant rankų ir nagų ir švelniai masažuojant leiskite jam prasiskverbti ir įsigerti.
Pėdų naudojimui – lepinkite ricinos aliejumi pėdas, ypatingą dėmesį skiriant kulnams. Naudokite po pėdų vonelės, dušo, maudynių vonioje ant įšilusios, kiek drėgnos odos. Įmasažuokite.
N.B. Ricinos aliejaus gaminimo būdai, sudėtis, savybės skiriasi, todėl laiduojame tik už mūsų atstovaujamąjį produktą.
Sudėtis. Ricinus Communis Seed Oil.