Apromelis - propolio vandeninis ekstraktas su medumi

Apromelis – propolio vandeninis ekstraktas su medumi

4.50 

Higieninei burnos priežiūrai.

30mlDalintis
Aprašymas

Propolio vandeninis ekstraktas su medumi skirtas higieninei burnos priežiūrai. Gaivina, dezodoruoja burnos gleivinę. Dermatologų patikrinta.

Purkšti į burną ir gerklę 2 – 4 kartus per dieną po 1 – 2 išpurškiamas dozes. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą. Pavartojus – mažiausiai pusę valandos nevalgyti ir negerti.

Sudėtis. AQUA*, PROPOLIS*, MEL*, SODIUM CITRATE

*  97 %  natūralios prigimties komponentų.

Gamintojas. MEDICATA FILIA, Lietuva.

N.B. TINKA VAIKAMS nuo 3 metų amžiaus . Dėl vartojimo jaunesniems kaip 3 metų vaikams, pasitarti su gydytoju arba vaistininku). Nerekomenduojama vartoti žmonėms, alergiškiems produkto sudėtinėms dalims.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Naudojame slapukus, kad pagerintumėm Jūsų patirtį svetainėje. Daugiau

Apsilankydamas svetainėje, lankytojas sutinka su slapukų išsaugojimu svetainės lankytojo galiniame įrenginyje ir jų tolesniu taikymu pagal slapukų politiką. Slapukai – tai maži duomenų failai, kuriuos į svetainės lankytojo galinį įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną) siunčia lankytos svetainės. Slapukai išsaugomi interneto naršyklės (pvz., Internet Explorer, Firefox) failų kataloge (pvz., svetainės lankytojo galinio įrenginio kietajame diske. Kitą kartą lankantis toje pačioje svetainėje, lankytojo interneto naršyklė perskaito slapuką ir teikia informaciją atgal į svetainę arba elementą, kuris ir įdiegė tą slapuką. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui.

Uždaryti