Propolio aliejus - higieninei odos ir gleivinių priežiūrai

Propolio aliejus – higieninei odos ir gleivinių priežiūrai

4.50 

Aliejinis propolio ekstraktas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai.

15mlDalintis
Aprašymas

Aliejinis propolio ekstraktas skirtas higieninei odos ir gleivinių priežiūrai, gerai įsigeriantis ir minkštinantis odą. Dermatologų patikrinta.

Tepti odą ir gleivines 2 – 4 kartus per dieną.

Naudojimas. Tepti odą 2 – 4 kartus per dieną. Tepale su medetkomis gali būti grūdelių, kurie ištirpsta nuo kūno šilumos.

Sudėtis. HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*,  PROPOLIS*.

* – 100 %  natūralios prigimties komponentų.

Gamintojas. MEDICATA FILIA, Lietuva.

 N.B. Tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus. Dėl vartojimo jaunesniems kaip 3 metų vaikams, pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nerekomenduojama vartoti žmonėms, alergiškiems produkto sudėtinėms dalims.

Papildoma informacija
Svoris 20 g
Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Naudojame slapukus, kad pagerintumėm Jūsų patirtį svetainėje. Daugiau

Apsilankydamas svetainėje, lankytojas sutinka su slapukų išsaugojimu svetainės lankytojo galiniame įrenginyje ir jų tolesniu taikymu pagal slapukų politiką. Slapukai – tai maži duomenų failai, kuriuos į svetainės lankytojo galinį įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną) siunčia lankytos svetainės. Slapukai išsaugomi interneto naršyklės (pvz., Internet Explorer, Firefox) failų kataloge (pvz., svetainės lankytojo galinio įrenginio kietajame diske. Kitą kartą lankantis toje pačioje svetainėje, lankytojo interneto naršyklė perskaito slapuką ir teikia informaciją atgal į svetainę arba elementą, kuris ir įdiegė tą slapuką. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui.

Uždaryti