Natūralus juodojo muilo gomažas su argano aliejumi ir karčiuoju apelsinu

Natūralus juodojo muilo gomažas su arganų aliejumi ir karčiaisiais apelsinais

40.00 

Priemonė švelniai, bet efektyviai šalina negyvas odos ląsteles nepakenkiant odos struktūrai. Veiksmingas odos valymas. Atpalaiduojantis, raminamasis, priešuždegiminis poveikis.


200g

NeturimeDalintis
Aprašymas

Natūralus juodojo muilo gomažas – tradicinė higienos priemonė marokietiškame SPA. Pagrindinė veiklioji medžiaga išgaunama išskirtinai iš pirmojo šalto spaudimo alyvuogių kauliukų aliejaus. Aukščiausios kokybės natūralių komponentų derinys naudojamas odos eksfoliacijai/nusisluoksniavimui ir paruošia ją šveitimui. Juodasis muilas švelniai, bet efektyviai šalina negyvas epidermio ląsteles nekenkiant odos struktūrai. Negyvos odos ląsteles brinksta ir lengvai, naudojant specialią šveitimo pirštinę/kempinę lengvai  šalinamos nuo kūno paviršiaus. Valant odą šiuo metodu suaktyvinama kraujo mikrocirkuliacija ir limfos apytaka, veiksmingai švarinamos poros. Oda tampa švelni, elastinga. Priemonė giliai maitina, veiksmingi komponentai prasiskverbia iki pat dermos. Sudėtyje esantis  pirmojo šalto spaudimo argano aliejus ir koncentruota, terapinės klasės karčiųjų apelsinų ūglių eterinio aliejaus esencija atpalaiduoja, ramina, veikia priešuždegimiškai. Komponentai 100 % aktyvūs. Be cheminių, sintetinių medžiagų.

Naudojimas.

Priemonę naudokite kai oda yra įšilusi ir drėgna (geriausia – pirtyje, galimi variantai – vonioje, duše).

Rankose susukite nedidelį 1-3 cm skersmens gomažo pastos kamuoliuką ir lėtai sukamaisiais judesiais įtrinkite veido (vengti patekimo į akis), kūno odą. Palikite ant kūno apie 10-15 minučių (ant veido 3-5 minutes), nuplaukite šiltu vandeniu.

Siekiant papildomo geresnio poveikio, naudokite pakartotinai kartu su šveitimo pirštine.

Sudėtis. Olea europea husk oil, Argania spinosa kernel oil, potassium hydroxyde, Citrus aurantium leaf oil, linalool.

Gamintojas. NECTAROME, Marokas.

N.B.

Gomažo gaminimo būdai, sudėtis, savybės skiriasi, todėl laiduojame tik už mūsų atstovaujamąjį produktą.

  • Priemonė gaminama išskirtinai iš juodųjų alyvuogių kauliukų aliejaus, ne alyvuogių išspaudų;
  • Juodojo muilo kvapas neturėtų priminti žuvies kvapo (tai reiškia, kad gomažo muilinimui buvo naudoti žuvų atliekų produktai);
  • Juodojo muilo kvapas neturėtų priminti benzino kvapą (tai reiškia, kad jis yra maišytas su kenksmingais odai naftos produktais tamsiai spalvai išgauti).

Priemonė gaminama iš augalinės kilmės ir tik aukščiausios kokybės ingredientų, todėl priklausomai nuo sudėties ir ingredientų kilmės,  gomažo spalva svyruoja nuo tamsiai rudos iki žalsvos.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Naudojame slapukus, kad pagerintumėm Jūsų patirtį svetainėje. Daugiau

Apsilankydamas svetainėje, lankytojas sutinka su slapukų išsaugojimu svetainės lankytojo galiniame įrenginyje ir jų tolesniu taikymu pagal slapukų politiką. Slapukai – tai maži duomenų failai, kuriuos į svetainės lankytojo galinį įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną) siunčia lankytos svetainės. Slapukai išsaugomi interneto naršyklės (pvz., Internet Explorer, Firefox) failų kataloge (pvz., svetainės lankytojo galinio įrenginio kietajame diske. Kitą kartą lankantis toje pačioje svetainėje, lankytojo interneto naršyklė perskaito slapuką ir teikia informaciją atgal į svetainę arba elementą, kuris ir įdiegė tą slapuką. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui.

Uždaryti