Purškiamas Damasko rožių gėlių vanduo

Purškiamas Damasko rožių vanduo

22.00 

Neriboto naudojimo priemonė kasdienei veido ir kūno odos atgaivai. Atstatomasis, odos poras sutraukiantis poveikis.

50ml

NeturimeDalintis
Aprašymas

Purškiamas Damasko rožių vanduo – aukščiausios kokybės rafinuoto kvapo, neriboto naudojimo priemonė. Tinka kasdienei veido ir kūno odos atgaivai po dušo, plaukams po skalavimo, veido valymo procedūrų, makiažo užbaigimui. Hidrolatas išgautas distiliacijos būdu, paveikus vandens garais jautrius Damasko rožių pumpurus ir žiedpalius. Taip gaminamas aukščiausios kokybės koncentruotas natūralus vanduo, o ne šalutinis eterinio aliejaus gamybos produktas. Sudėtyje esantis 100 proc. paruošto vandens distiliatas ir koncentruota Damasko rožių žiedlapių eterinio aliejaus frakcija* sudaro daugiakomponentę sistemą, turinčią specifines, tik jai būdingas savybes ir indikacijas:

– Rekomenduojama naudoti jautrios odos priežiūrai;

– Padeda reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, poras sutraukiantis poveikis;

– Pasižymi tonizuojančiu, regeneraciniu, anti-senėjimo poveikiu.

Nupurškus veidą, itin smulkūs lašeliai įtakoja dar gilesnį ir greitesnį veido priemonių – kremų, aliejų veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į odą, neutralizuoja kieto vandens nuosėdas. Neriboto naudojimo odos drėkiklis po saulės vonių, skrydžio metu. Idealiai tinka naudoti patalpoje, kurioje yra oro kondicionierius. Tinka purkšti ant rūbų, patalynės.

Naudojimas.

Papurškiant ant odos leisti susigerti natūraliai.

 

Sudėtis. Rosa damascena flower water, Dehydroacetic Acid & Benzyl Alcohol**.

Gamintojas. NECTAROME, Marokas.

*1 litras NECTAROME Damasko ro­žių koncentruoto vandens pagaminamas iš daugiau nei 2 tonų rožių žiedlapių. Tad dėl ypatingo gamybos proceso visos veikliosios augalų medžiagos išlaikomos tokios, kokios jos aptinkamos natūralioje gamtoje.

**Natūraliai gaunamas benzilo alkoholis yra iš augalų ir nėra sintetinamas ar perdirbamas.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Naudojame slapukus, kad pagerintumėm Jūsų patirtį svetainėje. Daugiau

Apsilankydamas svetainėje, lankytojas sutinka su slapukų išsaugojimu svetainės lankytojo galiniame įrenginyje ir jų tolesniu taikymu pagal slapukų politiką. Slapukai – tai maži duomenų failai, kuriuos į svetainės lankytojo galinį įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną) siunčia lankytos svetainės. Slapukai išsaugomi interneto naršyklės (pvz., Internet Explorer, Firefox) failų kataloge (pvz., svetainės lankytojo galinio įrenginio kietajame diske. Kitą kartą lankantis toje pačioje svetainėje, lankytojo interneto naršyklė perskaito slapuką ir teikia informaciją atgal į svetainę arba elementą, kuris ir įdiegė tą slapuką. Slapukai nekelia jokios grėsmės svetainės lankytojo kompiuteriui.

Uždaryti