ekologiška-kosmetika-nectarome

Mūsų pirmasis favoritas – prabangaus natūralumo kūrinys,  kurio ašis sukasi aplink karališkąjį argano medį. Aukčiausios SPA klasės kosmetikos linija NECTAROME.

Daugiau kaip 20 metų kompanija NECTAROME specializuojasi fitoterapijos ir aromaterapijos (medicinos atšakos, besiremiančios įvairių augalų ir jų eterinių aliejų panaudojimu gydymo tikslams), augalinių žaliavų distiliavimo srityse.
Kuriant unikalius natūralius, ekologiškus NECTAROME linijos produktus, – įkvėpimo semiamasi Maroko istorijoje. Neiškraipant tradicinių Artimųjų Rytų maudymosi tradicijų Hammam, jos papildomos naujomis priemonėmis, kurios gaminamos pasitelkiant šiuolaikinius metodus, atrenkant tik geriausius komponentus. Rezultatas – maksimalus naudojimo efektyvumas ir kerintis poveikis odai bei sielai.
Kompanijos nuopelnas – tradicinių protokolų ir receptų standartizavimas, veiksmingų natūralių ekologiškų produktų kūrimas. Produktai savo poveikiu ir naudojimo malonumu stebina ne tik užsienio klientus, bet ir pačius žinovus – marokiečius.
NECTAROME senovės Afrikos tradicijų išmintį suvienija su mokslu pagrįstomis žiniomis bei pasiekimais. Dėl itin aukštos kokybės ir efektyvumo profesionali kosmetika naudojama geriausiuose SPA, sveikatingumo centruose, prabangiuose viešbučiuose, taip pat yra adaptuota individualių vartotojų poreikiams. Nuolat vedami seminarai ir dėstomos augalų mokslų disciplinos.

Mokslinė bazė ir SPA ekspertizė

Unikalias marokietiško grožio puoselėjimo ritualų paslaptis NECTAROME kūrėjai 1997 m. pasidalino su visu pasauliu. Pagrindiniai NECTAROME komandos banginiai, ant kurių pečių iškilo kompaniją lydinti sėkmė, – nemažai apdovanojimų pelnę ekspertai:

  • profesorius, biomokslų daktaras, patyręs tarptautinės SPA klasės ekspertas, fito-aromaterapijos specialistas;
  • farmacijos mokslų daktaras, aromaterapijos specialistas;
  • kosmetikos receptūros kūrėjas, chemikas profesionalas

suvienijo savo žinias, kad iš jų bendradarbiavimo gimtų marokietiškų grožio ritualų paslaptimis praturtinta, stiprinanti sveikatą, švelni, bet itin veiksminga veido ir kūno odos priežiūros priemonių linija.
Tam, kad būtų patenkinti aukščiausi klientų lūkesčiai, NECTAROME grožio ir SPA priemonių kūrėjai, derindami geriausias natūralias, vietinėje gamtoje užaugintas medžiagas su moderniomis kosmetikos gaminimo technikomis, nuolat atlieka tyrimus, iš kurių gimsta nauji produktai, o senieji – atnaujinami, dar labiau praturtinami gerosiomis vietinių augalų savybėmis.

Nepaprasta vieta, kurioje gimsta stebuklai

Tam, kad įgyvendintų savo svajonę, NECTAROME kūrėjai Maroke, netoli Marakešo esančiame vaizdingame Aurikos slėnyje įkūrė pirmąjį ekologinį, aromaterapinį sodą, kuriame pradėjo veikti nedidelė gamybos linija.
Čia jie pradėjo auginti, rinkti aromatines, prieskonines žoleles ir,atgaivinę močiutės grožio priemonių receptus, pradėjo gaminti marokietiškų grožio ir sveikatinimo tradicijų įkvėptą produkciją: juodąjį muilą, septyniomis aromatinėmis žolelėmis praturtintą gasulo molį, argano aliejų, pradėjo išgauti natūralius, itin sodrius kvapus, kurių aromoterapinis poveikis praturtino ne vieną jų sukurtą priemonę.
Įprastos, plačiai Maroke naudojamos grožio puoselėjimo priemonės, jas praturtinus geriausiais aromatiniame sode užaugintų žolelių komponentais, tiesiog atgimė.
Kruopščiai prižiūrimame sode auga apie 50 aromatinių medicininių ir dekoratyvinių augalų, kilusių iš šio Maroko regiono. Visa tai leidžia nuolat stebėti augalus, tirti jų veikliąsias medžiagas ir kurti aukštos kokybės, efektyvius produktus.
NECTAROME aktyviai prisideda prie visuomenės švietimo ir vietos socialinių problemų sprendimo. Aromaterapinių augalų sodas yra atviras visuomenei, todėl ekskursijų metu žmonės gali susipažinti su vietinėmis augalų kultūromis, gerosiomis jų savybėmis ir jų naudojimo būdais. Šiame regione NECTAROME yra pagrindinis darbdavys, todėl kompanija itin prisideda prie vietos gyventojų socialinės gerovės.

Terapinės klasės eteriniai aliejai – iš natūralių, ekologiškų produktų

Norint pasiekti aukščiausią produktų efektyvumą, patenkinti grožio produktų vartotojų fizinius ir psichologinius poreikius, svarų vaidmenį atlieka eteriniai aliejai. Natūralūs, ekologiški NECTAROME produktai, kosmetiniai ir vidinio vartojimo aliejų kompleksai išgaunami meistriškai maišant standartizuotus terapinės klasės eterinius ir pirmojo šalto spaudimo argano aliejų.
Terapinės klasės standartas – absoliučiai kitoks aliejų kokybės lygis. Norint išgauti vieną lašą terapinės klasės eterinio aliejaus, jo gamyboje reikia panaudoti nuo 2 kg iki 2 t augalinės žaliavos. Šio aukštos kokybės aliejaus gamybos proceso metu visiškai nekinta apdorojamuose augaluose glūdinti biologiškai aktyvių komponentų sudėtis. Ji išlaikoma tokia, kokią ją sukūrė pati gamta. O svarbiausia – užtikrinama šimtaprocentinė terapinė aliejaus kokybė ir poveikis vartotojui.
To paties augalo kompozicijos gali sudaryti skirtingus cheminius junginius. Net nedideli pokyčiai aliejų išgavimo procese gali dramatiškai sumažinti produkto kokybę. Štai kodėl NECTAROME atidžiai kontroliuoja, kad kiekvienoje produktų partijoje būtų išsaugoti visi naudingi augalų komponentai. NECTAROME kūrėjų komandą vienija bendras tikslas – kurti daugiafunkcines kosmetines priemones, laikantis šių gamybos principų:
– Atliekama griežta žaliavos atranka, atskiriami biologiškai aktyvūs augalų komponentai ir į juos reaguojančios esencijos, atliekami laboratoriniai tyrimai, moksliškai įrodomas komponentų veiksmingumas;
– Nuodugniai išanalizuojama sudėtis, patvirtinamas moksliškai pagrįstas ingredientų santykis, naudojami augalų ištraukų komponentai, esantys dar molekuliniame lygmenyje. Atidžiai kontroliuojamas žaliavų rinkimo laikas, augalų genėjimo laikotarpis, atsakingai parenkamas augalų auginimui tinkamiausias dirvožemio tipas, vieta;
– Distiliavimo procesas vyksta pagal griežtą temperatūros ir slėgio kontrolę. Po distiliavimo renkami tik 100 proc. grynumo eteriniai aliejai. Eterinių aliejų išgavimo metodai yra griežtai saugomi.

Turite sutikti su slapukais.
Paspauskite mygtuką "Sutinku" ant reklamjuostės

Kompanijos tikslas ir įsipareigojimai

Ekologinė etika – esminis priemonių kūrėjų prioritetas. Aktyvūs komponentai renkami laukinėje gamtoje, Maroko Atlaso kalnų papėdėje arba kruopščiai užauginami suprojektuotame ekologiniame aromatiniame sode. Augalai auginami laikantis visų organinės žemdirbystės taisyklių – jokių cheminių trąšų, pesticidų, kenksmingų reagentų, o žemė apdirbama laikantis aukštų agrotechninių reikalavimų.
Produkcija nėra testuojama su gyvūnais, jos sudėtyje nėra žalingų sudedamųjų dalių, tokių kaip parafinas, parabenai, ftalatai, nuodingi skiedikliai, silikonai.
Kompanija savo klientams įsipareigoja tiekti kuo natūralesnius, aukštos kokybės, sertifikuotus SPA produktus, saugoti regiono ir Maroko daugialypės kultūros ir tradicijų paveldą.
Nuostabūs, rafinuoti gamtos kvapai, pažadinantys jausmus ir atskleidžiantys berberų grožio ir sveikatos ritualų paslaptis – visą tai galima atrasti prabangiuose linijos produktuose.

Turite sutikti su slapukais.
Paspauskite mygtuką "Sutinku" ant reklamjuostės

Tūkstančius metų jūros kempines žmonės naudoja kasdieniams higienos ritualams. Unikalios, tik šioms kempinėms būdingos terapinės savybės daro įtaką SPA procedūrų efektyvumui ir naudojimo malonumui.
Per daugybę metų jūros gelmėse išsivysčiusios porėtos kempinės pasižymi puikiu sugeriančiu poveikiu, todėl šis natūralus gamtos stebuklas leidžia lepinimąsi vandens procedūromis paversti aukščiausios kokybės SPA malonumais, po kurių galima mėgautis spindinčia, švelnia ir elastinga oda.

KOKKINOS šeimos verslas garsėja jūros dugno gėrybių – kempinių (pinčių), kriauklių žvejyba, apdorojimu ir aukščiausia ekologiškų SPA produktų tiekimo kokybe.
Kompanijos jūros produktų perdirbimo gamyklėlė savo darbą sėkmingai tęsia nuo 1800 m. Šeimos amatas perduodamas iš kartos į kartą. Didelė patirtis, profesionalumas, gili pagarba vertingiems jūros organizmams KOKKINOS išskyrė pasaulinėje rinkoje ir padėjo jai tapti viena iš pirmaujančiųjų kompanijų, pelniusių ekspertų titulą. Produktų kokybės ir profesionalių paslaugų rezultatas – puikios asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

Atsidavimas savo darbui

Pinčių paieška ir žvejyba vyksta senuoju, tradiciniu būdu. Natūralias kempines nėra lengva surasti, nes jos aptinkamos jūros dugne, vietose, kuriose yra nedidelių srovių. Profesionalūs jūros lobių rinkėjai neria į 25-60 metrų gilumą. Narai, prie laivo prisijungę deguonies vamzdeliu, kruopščiai apžiūrinėja dugną, o rastas kempines renka į tinklą, jas valo.
Po gausaus derliaus surinkimo prasideda produktų apdorojimas. Kartą per metus, įprastai nuo rugsėjo pabaigos iki spalio pradžios, valčių flotilės grįžta į gimtąją Graikijos Kalymnos salą. Būsimi SPA produktai rūšiuojami ir apkarpomi patyrusių darbuotojų, dažniausiai jau į pensiją išėjusių buvusių narų – kempinių rinkėjų. Kodėl tai daro jie? Atsakymas paprastas – aistra savo darbui, profesijos meistriškumas, galimybė dar kartą atgaivinti prisiminimus apie gimtosios jūros gelmių pasaulį. Visas produktų apdorojimo procesas yra atliekamas tik rankomis, nenaudojant jokių šiuolaikinių automatinių technologijų.

Kompanijos misija ir įsipareigojimai

Pinčių paieškai KOKKINOS kompanijos žvejybos valčių flotilės keliauja po įvairias pasaulio vietas tam, kad savo klientams pateiktų pačius geriausius produktus. Naudojami tik ekologiški surinkimo metodai – narai renka tik suaugusias kempines, smulkesnes palikdami toliau augti. Visos kempinės surenkamos labai kruopščiai ir atsakingai, stengiamasi jokiu būdu nepadaryti žalos jūros dugnui.
Visi žvejybos darbai vyksta laikantis griežtų CITES – (Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos) normų. Taip užtikrinama, kad žvejybos metu nebūtų sutrikdyta ekologinė jūros pusiausvyra, o klientai džiaugtųsi atsakingai surinktais, aukščiausios kokybės, natūraliais higienos produktais.