Natūralios, aukštos terapinės klasės, veiksmingos kosmetinės priemonės svariai prisideda prie grožio ir SPA procedūrų kokybės ir efektyvumo. SPIANATO, būdami oficialiais natūralių, sertifikuotų ir prabangios klasės kosmetikos sektoriaus apdovanojimus pelniusių, ilgametes šeimos tradicijas puoselėjančių ir mokslo žiniomis grįstų grožio bei SPA priemonių atstovais Lietuvoje, kviečia viešbučių, grožio ir SPA centrus bei procedūrų meistrus bendradarbiauti.

SPIANATO asortimente svarbią vietą užimanti profesionali marokietiška grožio puoselėjimo priemonių linija NECTAROME naudojama geriausiuose pasaulio SPA centruose, prabangiuose viešbučiuose (Mandarin Oriental Marrakech, Radisson Blue, Royal Mansour Marrakech, Four Seasons, Sofitel) yra pelniusi daugybę apdovanojimų. NECTAROME priemonės, praturtintos aukščiausios klasės terapiniais eteriniais ir natūraliais aliejais, vaistinių, aromaterapinių žolelių ir naudingų augalų komponentais ne tik veiksmingai sudrėkins, pamaitins viso kūno odą, bet ir padės efektyviai atlikti odos šveitimo,
jauninimo procedūras.
Produkcija klasifikuojama – premium SPA klasė, savo sektoriuje įvertinta Prabangių kosmetikos gaminių asociacijos aukščiausiu įvertinimu, pelnytai atsiduria žinomų žiniasklaidos priemonių (Vogue, Luxury London, The Telegraph, Euronews, Forbes) dėmesio centre. Sodrūs, nišiniai rytietiški NECTAROME produktų kvapai suteiks užburiantį aromaterapinį poveikį. Iš natūralių ir geriausių gamtoje surinktų komponentų pagamintos priemonės pavers grožio procedūras prabangia kūno lepinimo ir sielos terapija.

Siūlome natūralių, premium SPA klasės ir aukščiausios kokybės NECTAROME produktų pasirinkimą grožio ir sveikatingumo centrams, viešbučiams, privatiems grožio puoselėjimo specialistams.

Susisiekite: info@www.spianato.lt

Turite sutikti su slapukais.
Paspauskite mygtuką "Sutinku" ant reklamjuostės