Ar žinote, ką nuotraukoje savo letenoje laiko Spianato meškiukas? 🤍

 

ANKSTUKAI – pirmasis paramos projektas Lietuvoje, globojantis ir teikiantis visokeriopą pagalbą ir finansinę paramą anksčiau laiko gimusiems kūdikiams.

Per anksti gimę kūdikiai yra kovotojai nuo pirmosios savo gyvenimo akimirkos.

V. Čerčilis, A. Einšteinas, I. Niutonas, N. Bonapartas, P. Pikaso, M. Tvenas, S. Vonderis… Pastebima, jog anksčiau laiko gimę žmonės pasižymi ypatingu mąstymo mechanizmu, todėl tarp jų daug įžymių menininkų, politikų, filosofų.

Genijaus žymė gali slypėti bet kuriame iš mūsų. Įprastai, kai kas nors mūsų gyvenime nenutinka, neįvertiname tam tikrų dalykų. Kas yra viltis ir tikėjimas, sužinome tik išskirtiniais atvejais. Tėvai visuomet laukia išnešioto gražaus, putlaus kūdikėlio, o „ankstukai“ jau tokie, kad jiems nusibosta sėdėti tame pilvelyje ir jie ateina anksčiau į šį pasaulį. Bet kai pats nesusiduri su tuo, net nežinai, kas tai yra. Bet šie vaikai ir yra ypatingi, kaip ir daug genijų, kurie gimė taip pat per anksti, be jų pasaulis būtų visai kitoks…

Džiaugiamės galėdami praskaidrinti Vilniaus ir Kauno ligoninių mamyčių nuotaikas – suteikti finansinę paramą ir padovanoti natūralias premium klasės jūros kempines, tinkamas naudoti naujagimių maudynėms nuo pat pirmųjų dienų.

Ypatingas ačiū asociacijos vadovei ir globėjai Astai Speičytei Radzevičienei už organizacinę pagalbą ir šiltą bendravimą.