Žinomų žiniasklaidos priemonių „Luxury London“, „The Telegraph“ ir„Vogue“ dėmesio centre atsidūrė ir „Spianato“ atstovaujamas marokietiškų grožio puoselėjimo ir SPA priemonių prekės ženklas NECTAROME.

Spalvingas, arabiškas pasakas primenantis Marakešas vis dar yra populiari keliautojų kryptis, kurią atranda prabangių, išskirtinių vietų bei pojūčių ieškotojai.

„Luxury London“ žurnalistė Angelina Villa-Clarke, išbandžiusi aukščiausios klasės Marakešo viešbučius, SPA centrus, restoranus ir daugybę amžių visame pasaulyje garsėjančias marokietiškas grožio puoselėjimo procedūras, aprašo neišdildomus savo įspūdžius.

Prabangiuose Maroko viešbučiuose ir SPA centruose (itin keliautojų vertinamame Mandarin Oriental Marrakech“) privaloma būtinybė, kurią rekomenduojama išbandyti, – garų kambarys, autentiška marokietiška pirtis, vadinama hamamu, ir  viską vainikuojančios NECTAROME grožio puoselėjimo ir lepinimuisi vandens procedūromis skirtos priemonės, sukurtos iš Marakešo Atlaso kalnų papėdėje esančiame aromatinių augalų sode auginamų gėrybių.

„The Telegraph“ taip pat negaili pagyrų tradicinės marokietiškos maudymosi kultūros dalimi tapusiems NECTAROME grožio ir SPA produktams. Teigiama, kad NECTAROME juodasis marokietiškas muilas, rožių bei karališkojo nerolio kvapu aromatizuoti natūralūs, ekologiški aliejai labiausiai tinka hamamui ir puikiai praturtina šį marokietiškos pirties malonumą.

Žinomas mados žurnalas „Vogue“ visą straipsnį skiria skystu Marakešo auksu vadinamam argano aliejui. Ne veltui prabangų argano aliejų yra pamėgusios ir tokios žinomos muzikos atlikėjos, kaip Madona.

Kai esi mados ikona, turi atrodyti puikiai. Išpuoselėta ir spindinti oda – svarbiausias grožio akcentas. Nenuostabu, kad  „Vogue“ iš visų marokietiškų produktų su argano aliejumi išskiria būtent NECTAROME gaminius. Anot populiaraus leidinio, su gerosiomis, odą puoselėjančiomis NECTAROME argano aliejaus savybėmis puikiai dera jį papildantys ir praturtinantys ekspresyvūs, aromatingųjų Maroko augalų – rožių, apelsinų žiedų, figų, levandų – kvapai bei jų naudingieji komponentai. Kokybė, natūralumas, kuriuo didžiuojasi NECTAROME, – tai, kas niekada neišeis iš mados.

 

Visi straipsniai – skaityti ČIA