Nectarome

logo

Pristatome pirmąjį favoritą – prabangaus natūralumo kūrinį,  kurio ašis sukasi aplink karališkąjį arganmedį. Profesionali Premium SPA klasės linija NECTAROME.

Daugiau kaip 20 metų kompanija Nectarome specializuojasi fitoterapijos ir aromaterapijos, augalinių žaliavų distiliavimo srityse. Nuopelnas – tradicinių protokolų ir receptų standartizavimas, veiksmingų, 100 proc. natūralių produktų kūrimas. Produktai savo poveikiu ir naudojimo malonumu stebina ne tik užsienio klientus, bet ir pačius žinovus – marokiečius. Rezultatas – maksimalus naudojimo efektyvumas ir kerintis poveikis pro odą į sielą.

6 1
22psl 1 scaled

 

MOKSLINĖ BAZĖ IR SPA EKSPERTIZĖ

 

Unikaliomis marokietiškų grožio puoselėjimo ritualų paslaptimis kompanijos kūrėjai 1997 m. pasidalino su visu pasauliu. Pagrindiniai komandos „banginiai“, ant kurių pečių iškilo kompaniją lydinti sėkmė, – nemažai apdovanojimų pelnę ekspertai-aromatologai:

–  profesorius, biomokslų daktaras, patyręs tarptautinės SPA klasės ekspertas, fito-aromaterapijos specialistas;

–  farmacijos mokslų daktaras, aromaterapijos specialistas;

–  chemijos mokslų daktaras, kosmetikos receptūros kūrėjas

suvienijo savo žinias, kad iš bendradarbiavimo gimtų tradicinė, bet mokslu paremta, stiprinanti sveikatą, švelni, bet itin veiksminga veido ir kūno odos priežiūros priemonių linija.

 

NEPAPRASTA VIETA, KUR GIMSTA STEBUKLAI

 

Būsimi produktai gimsta netoli Marakešo esančiame vaizdingame Aurikos slėnyje įkurtame ekologiniame, aromaterapiniame sode. Jame auga apie 50 vietinių aromatinių vaistinių ir dekoratyvinių augalų. Visa tai grožio priemonių kūrėjams leidžia nuolat stebėti augalus, tirti jų veikliąsias medžiagas ir kurti pačios aukščiausios kokybės, veiksmingus produktus.

Iš surinktų žaliavų atskiriami biologiškai aktyvūs augalų komponentai, atliekami laboratoriniai tyrimai, kurių metu nuodugniai išanalizuojama jų sudėtis, komponentų santykis. Gamybai naudojami moksliškai veiksmingi augalų komponentai, esantys molekuliniame lygmenyje.

1 1
4 2 1

 

SPA

 

Profesionalaus naudojimo, aukščiausios kokybės ir poveikio kosmetiniai gėriai naudojami geriausiuose pasaulio SPA, sveikatingumo centruose, prabangiuose viešbučiuose, bet tuo pačiu metu yra pamėgti natūralių, išskirtinumą ir prabangą vertinančių individualių vartotojų, kurie į senąsias Maroko grožio puoselėjimo tradicijas gali pasinerti tiesiog savo namuose, kasdien mėgaudamiesi kūno lepinimo ritualais.

Tamsaus, patentuoto stiklo buteliukuose slypi meistriškai išgauti geriausi aliejai ir jų kompleksai, gėlių ir žolelių terapiniai eliksyrai – gėriai turtingi riebiosiomis rūgštimis, antioksidantais, flavonoidais, vitaminais ir mineralais kurie prasiskverbia per odą, kad optimizuotų jos ląstelių funkciją, pagerintų tekstūrą ir galiausiai, bendrą teigiamą organizmo atsaką. 

Odos lepinimo ir sveikatos gėriai savo sektoriuje įvertinti svariais sertifikatais ir Prabangių kosmetikos gaminių asociacijos aukščiausiu įvertinimu, pelnytai atsiduria žinomų žiniasklaidos priemonių dėmesio centre.

Didžiuojamės atstovaudami geriausius.

1
6 2
Дизайн без названия 24 2
1 11
2 1
Back to Top
error: Tūrinio kopijuoti negalima
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart