Prieš daugiau kaip 20 metų, trys marokiečiai, mokslininkai – du broliai ir jų draugas, besididžiuojantys savo šalies paveldu svajojo sukurti ir pristatyti turtingus Maroko, berberų ir arabų- islamo grožio, sveikatos turtus. 1997-ųjų kontekstas ir artimiausi metai tokių svajonių šalyje neskatino. Marokas buvo ištroškęs vakarietiškų produkų ir vijosi mados tendencijų. Tikslu tapo atnaujinti šimtmečio receptus, juk jie turi tiek daug mums pasiūlyti.

 

MOKSLINĖ BAZĖ IR SPA EKSPERTIZĖ

Tam, kad įgyvendintų savo svajonę, NECTAROME kūrėjai Maroke, netoli Marakešo esančiame vaizdingame Aurikos slėnyje įkūrė pirmąjį ekologinį, aromaterapinį sodą. Sodo veikla įsiparegoja saugoti ir edukuoti apie vietinės kultūros, paveldo turtus.

Rankų darbas ypatingai vertinamas. Nuo pat sodo įkūrimo, Nectarome tapo pirmąja kampanija-darbdaviu savo regione. Svarbus prioritetas – pasiūlyti kuo daugiau darbo galimybių, ypatingai kaimo vietovių moterims, edukuoti, teikti socialinę pagalbą ir paramą.

Mokslinių tyrimų bazė ir gamyba vyksta netoliese, nuosavoje kampanijos gamykloje, kurios 4000 kv.m. plotas patenka į pasaulio TOP reitingą. Augaliniai aliejai, tarp jų – vienas geriausių visage šalyje arganų aliejus ir eterinių aliejų distiliavimas – stipriosios pusės.

Nectarome nuopelnas yra tradicinių receptūrų ir protokolų standartizavimas pasitelkiant mokslą ir šiuolaikines technologijas. Rezultatas – geriausias arganų aliejus, nišiniai aliejai ir aromaterapijos meistriškumas, 100 proc. natūralūs, organiški, sertifikuoti, kilnių ingredientų gėriai.

 

PRABANGAUS NATŪRALUMO KŪRINYS, KURIO AŠIS SUKASI APLINK KARALIŠKĄJĮ ARGANMEDĮ

Aukštos kokybės ir efektyvumo dėka profesionali linija yra absoliutus lyderis savo nišoje. Geriausių sertifikatų įvertinti gėriai Nectarome naudojami 5* ir išskirtinai prabangių butikinių viešbučių SPA, įtraukti į sveikatinimosi protokolus, naudojami organizmo gerovės centruose, sanatorijuose, adaptuoti individualių vartotojų poreikiams.

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart