Nectarome

Prabangaus natūralumo kūrinys,  kurio ašis sukasi aplink karališkąjį arganmedį.

Premium SPA klasės SPA linija NECTAROME.

Prieš daugiau kaip 20 metų, trys marokiečiai, mokslininkai – du broliai ir jų draugas, besididžiuojantys savo šalies paveldu svajojo sukurti ir pristatyti turtingus Maroko, berberų ir arabų-islamo grožio, sveikatos turtus. 1997-ųjų kontekstas ir artimiausi metai tokių svajonių šalyje neskatino. Marokas buvo ištroškęs vakarietiškų produkų ir vijosi mados tendencijų. Tikslu tapo atnaujinti šimtmečio receptus, juk jie turi tiek daug mums pasiūlyti.

Nectarome nuopelnas yra tradicinių receptūrų ir protokolų standartizavimas pasitelkiant mokslą ir šiuolaikines technologijas. Rezultatas –100 proc. natūralūs, organiški, sertifikuoti, kilnių ingredientų produktai ir tvirta lyderio pozicija savo nišoje.

 

Kūrėjai –

Jalil Belkamel,

profesorius, biomokslų daktaras, SPA klasės produktų ir protokolų ekspertas

Abdelfattah Belkamel,

farmacijos mokslų daktaras

Youssef Dehbi,

chemijos mokslų daktaras, kosmetikos receptūros kūrėjas.

 

Asortimente skaičiuojama daugiau 150 gaminių. Protokolų ritualai savo poveikiu ir naudojimo malonumu stebina ne tik užsienio klientus, bet ir pačius žinovus – marokiečius.

Subtilus, elegantiškas pateikimas, dėmesys į tvarumą išlaiko konkurenciją su prabangių SPA oazių architektūra. Naudojimo poveikis atitinka klientų poreikius ir lepina jausmus išskirtiniais gamtos aromatais, sukuriant aromaterapinio poveikio aurą.

 

BIO-AROMATINIS SODAS

 

Ourika slėnio kalnų papėdėje Nectarome įkurė pirmąjį ekologišką sodą Maroke, kuriame pagal organinės žemdirbystės taisykles auginama būsima produkcijos žaliava.

Sodo veikla įsiparegoja saugoti ir edukuoti apie vietinės kultūros, paveldo turtus; yra poilsio, tradicinių vaišių, lauko SPA vieta ir ekoturizmo traukos objektas.

Rankų darbas ypatingai vertinamas. Nuo pat sodo įkūrimo, Nectarome tapo pirmąja kampanija-darbdaviu savo regione. Svarbus prioritetas – pasiūlyti kuo daugiau darbo galimybių, ypatingai kaimo vietovių moterims, edukuoti, teikti socialinę pagalbą ir paramą.

Mokslinių tyrimų bazė ir gamyba vyksta netoliese, nuosavoje kampanijos gamykloje, kurios 4000 kv.m. plotas patenka į pasaulio TOP reitingą. Augaliniai aliejai, tarp jų – vienas geriausių visage šalyje arganų aliejus ir eterinių aliejų distiliavimas – stipriosios pusės.

SPA

 

Nectarome yra vienas pagrindinių autentiško hamamo ir skirtingos paskirties masažų protokolų prekės ženklo partneris, kurį pasirenka prabangūs privatūs ir 5 žvaigždučių viešbučių, kurortų SPA daugiau nei 30 šalyse. Protokolai įtraukti į sveikatinimo programas.

 

AUTENTIŠKUMAS ir TRADICIJOS, PAPRASTUMAS, KOKYBĖ, TYLI PRABANGA 

– tai, kas niekada neišeis iš mados.

Back to Top
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart