Biologija

 

TOBULUMAS PAPRASTUME

Mūsų veiklos pavadinimo – termino “Spianato” muzikos kalboje raiška – groti kūrinį paprastai, be pafoso, lengvai. Šis terminas lyg orientyras gerai atspindi mūsų veiklą – teikti natūralius, taciau aukščiausios klasės produktus. Nes mes tikime, kad tobulumas slypi būtent paprastume.

 

MOKSLO SVARBA

SPIANATO įkūrėja Anastasija, būdama biologe, diriguoja ne tik vizionieriškai verslo strategijai, kūrybinei krypčiai, bet ir kruopščiai produktų atrankai. Pasitelkiant svarių mokslininkų žiniomis ir pasiekimais išgaunamos vertingiausios komponentų veikliosios medžiagos, kurios sujungiamos į 100 proc. natūralius, sertifikuotus, terapinio poveikio puoselėjančius gėrius, skirtus asmeniniam naudojimui. Bendradarbiaujama su produkcijos linijomis, kurių priemonėmis galima mėgautis prabangiausių viešbučių SPA, savarankiškai dirbančių meistrų virtuozų rankose. Linijomis, kurių šeimininkai – gamybos ir receptūrų kūrėjai ir jau tapo tikrais draugais, todėl, laiduojme už produkcijos natūralumo ir kokybės sinergiją.

 

 

Kai į augalą žiūri kaip į objektą, supranti jo anatomijos, fiziologijos, morfologijos.. dėsnius,

o jo aromato įkvėpimu ne tik mėgaujasi, tačiau,

analizuoji per neurobiologijos prizmę kaip galiausių formuluočių veikimą mūsų smegenyse,

renkantis geriausius produktus odos ir viso organizmo gerovei savo nišoje

jauti didžiulę atsakomybę prieš save, pirmiausiai. A priori.

— ANASTASIJA OLECHNOVIČ, įkūrėja

 

 

Iš pirmo žvilgsnio paprastuose, tamsaus stiklo buteliukuose slypi prabangūs aliejų eliksyrai, molio ir žolelių pudros, gėlių nektarais praturtintos veido kaukės, kurių žaliava auginama nuosavame sode ir visa gamyba vyksta tik kartą į metus. Eliksyrai, prie kurių tiesiogiai liečiasi senovės tradicijų, mokslo ir motinos Gamtos rankos. Rezultatas – limituoto kiekio, tausojančios odą, aplinką, nišinių aromatų asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

NATŪRALUMO GURMANUI   〉

Back to Top
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart