Mūsų veiklos pavadinimo – termino “Spianato” muzikos kalboje raiška – groti kūrinį paprastai, be pafoso, lengvai. Šis terminas lyg orientyras, atspindintis mūsų veiklą – teikti natūralius, taciau aukščiausios klasės produktus. Nes mes tikime, kad tobulumas slypi būtent paprastume.

SPIANATO įkūrėja Anastasija, būdama biologe, diriguoja ne tik vizionieriškai verslo strategijai, kūrybinei krypčiai, bet ir kruopščiai produktų atrankai. Pasitelkiant svarių mokslininkų žiniomis ir pasiekimais išgaunamos vertingiausios įvairių komponentų veikliosios medžiagos, kurios sujungiamos į natūralius, sertifikuotus, terapinio poveikio puoselėjančius gėrius. Bendradarbiaujant su produkcijos linijomis, kurių priemonėmis galima mėgautis prabangiausių viešbučių SPA, savarankiškai dirbančių meistrų virtuozų rankose. Linijomis, kurių šeimininkai – gamybos ir receptūrų kūrėjai ir jau tapo tikrais draugais, todėl, laiduojme už produkcijos natūralumo ir kokybės sinergiją. 

Kai į augalą žiūri kitaip, supranti jo anatomijos, fiziologijos, morfologijos.. dėsnius, o jo aromato įkvėpimu ne tik mėgaujasi, tačiau, analizuoji per neurobiologijos prizmę kaip galiausių formuluočių veikimą mūsų smegenyse, renkantis geriausius produktus savo nišoje, jauti didžiulę atsakomybę prieš save, pirmiausiai. A priori.

— ANASTASIJA OLECHNOVIČ, įkūrėja

 

Iš pirmo žvilgsnio paprastuose, tamsaus stiklo buteliukuose slypi prabangūs aliejų eliksyrai, molio ir žolelių pudros, gėlių nektarais praturtintos veido kaukės ir muilai, prie kurių tiesiogiai liečiasi senovės tradicijų, mokslo ir motinos Gamtos rankos. Visos sinergijos rezultatas –  asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

 

NATŪRALUMO GURMANUI   〉

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart