Laikas atsipalaiduoti. Numatytas kokybiškas poilsis. Pagalbai į šilto vonios kambario ar pirties rūko duris pasibels mūsų gėriai, kurie pelnytai pasiruošę padėti pasinerti ne tik į artimiausių planų realizavimą, bet ir svajones, lai tik bręstančias.

Tegul Jūsų vonios kambarys, mėgstamiausias pirties kampas, laikas virtuvėje ar prie veidrodžio turės laisvą manevrą gražiausiems svajonėms ir planams. O sutikite, visko realizavimas yra nepalyginamai geresnis, kai jautiesi savimi, jautiesi „pilnas“.

Mūsų veiklos pavadinimo inspiracija  – terminas SPIANATO muzikos kalboje, kuris nurodo groti kūrinį paprastai, be pafoso, lengvai. Tai lyg orientyras, atspindintis mūsų veiklą. Tikime, kad tobulumas slypi būtent paprastume.

Meistriškai balansuojame tarp paprastumo ir prabangos. Akcentuojame skirti kokybišką laiką sau. Visą produkciją dedikuojame natūralumo gurmanui, kuriam svarbu ne tik galutinis naudojimo rezultatas, bet produkto išskirtinumas, istorija, mokslinė pusė, gilios tradicijos ir pačių kūrėjų meilė, atsidavimas savo darbui ir aukšta pozicija savo nišoje

Kiekvienas pasirinkimas tampa kūno pojūčiu ir atspindžiu odoje, visame organizme. Linkime, kad savo pasirinkimu džiaugtumėtės kasdien, spindėtumėte gamtos švara ir, svarbiausia, besąlygiška meile sau. 

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart