Profesionalams

3 min 1

Kviečiame viešbučių ir SPA centrų grožio ir sveikatos procedūrų meistrus bendradarbiauti ir kartu sukurti nepamirštamus pojūčius savo klientams.

Mūsų asortimente svarbią vietą užimanti 100 proc. natūrali, profesionali marokietiška linija NECTAROME. Tiekiama linijos produkcija yra viena geriausių savo sektoriuje. Svariais sertifikatais ir apdovanojimais įvertinta (tarp kurių – Prabangių kosmetikos gaminių asociacijos aukščiausiu įvertinimu), produkcija pelnytai atsiduria žinomų žiniasklaidos priemonių (VOGUE, LUXURY LONDON, ELLE, L’ECO, THE TELEGRAPH, EURONEWS, FORBES, etc.) dėmesio centre.

Užburiančių aromatų ritualai atliekami geriausiuose pasaulio SPA centruose, privačiuose grožio ir sveikatos studijose, prabangiuose viešbučiuose: Mandarin Oriental, Royal Mansour, Les Deux Tours, Radisson Blue, Four Seasons, The Oberoi, Palazzo Parigi, Riad Melhoun & Spa, Sofitel, Les Jardins de la Medina..

Tikime, kad Jūsų klientai verti tik to, kas geriausia, todėl siūlome juos lepinti natūraliomis, gurmaniškomis ir išskirtinės kokybės priemonėmis, kurios pavers grožio ir sveikatos procedūras prabangia terapija.

Siūlome visapusišką pagalbą Lietuvos specialistams: 

– Auditas ir konsultacijos; 

– SPA produktų ir pardavimo mokymai; 

– Produkcijos katalogai; 

– Ritualų protokolai, jų kūrimas.

Esame vieninteliai oficialūs atstovai Lietuvoje. Susisiekite su mumis, kad aptartume Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Дизайн без названия 2
Back to Top
error: Tūrinio kopijuoti negalima
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart