Kviečiame viešbučių SPA centrų, grožio ir sveikatingumo, masažo meistrus bendradarbiauti ir kartu sukurti nepamirštamus pojūčius savo klientams. 

Mūsų asortimente svarbią vietą užima 100 proc. natūrali linija NECTAROME. Tai pirmapradė Maroko kompanija, kuri specializuojasi aukščiausios klasės ir terapinio poveikio produktų gamyboje ne tik individualiam naudojimui, bet profesionalams. Tiekiama linijos produkcija užima lyderio poziciją savo sektoriuje. Svariais sertifikatais ir apdovanojimais įvertinta (tarp kurių – Prabangių kosmetikos gaminių asociacijos aukščiausiu įvertinimu), produkcija pelnytai atsiduria žinomų žiniasklaidos priemonių (VOGUE, LUXURY LONDON, ELLE, L’ECO, THE TELEGRAPH, EURONEWS, FORBES, etc.) dėmesio centre.

Užburiančių aromatų, terapinio poveikio produkcijos protokolai įtraukti į tarptautines sveikatinimosi programas. Ritualai atliekami prabangių viešbučių SPA, privačiuose grožio paslaugų vietose: 

Mandarin Oriental (Marrakech), Royal Mansour (Marrakech), Les Deux Tours (Marrakech), Radisson Blue (Casablanca), Four Seasons (Marrakech), The Oberoi (Marrakech), Palazzo Parigi (Milan), Riad Melhoun & Spa (Marrakech), Sofitel (Marrakech), Les Jardins de la Medina (Marrakech), Es Saadi Palace (Marrakech), Beldi Country club (Marrakech), Kechmara (Lille), Nomad Hotel Javea (Spain), One & Only portonovi (Montenegro), Bvlgari Hotel (Paris), Hammam Basar (Zürich)…

Tikime, kad Jūsų klientai verti tik to, kas geriausia, todėl siūlome juos lepinti natūraliomis, gurmaniškomis ir išskirtinės kokybės priemonėmis, kurios pavers grožio ir sveikatos procedūras prabangia terapija.

Siūlome visapusišką pagalbą specialistams: 

– Auditas ir konsultacijos; 

– SPA produktų ir pardavimo mokymai; 

– Produkcijos katalogai, brošiūros; 

– Amatininkų rankų darbo stendai, atribūtika;

– Profesionalūs ritualų/procedūrų atlikimo protokolai, autorinių protokolų kūrimas.

_______________

Susisiekite su mumis dėl bendradarbiavimo galimybės: info@spianato.lt

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart