Tūkstančius metų jūros kempines žmonės naudoja kasdieniams higienos ritualams. Per daugybę metų jūros gelmėse išsivysčiusios porėtos kempinės pasižymi puikiu sugeriančiu poveikiu, todėl šis natūralus gamtos stebuklas leidžia lepinimąsi vandens procedūromis paversti aukščiausios kokybės higienos malonumais, po kurių galima mėgautis spindinčia, švelnia ir elastinga oda.

Mūsų atstovaujamos kompanijos jūros produktų ⎼ daiktų iš jūros krauklių, jūros kempinių, augalinių kempinių išdirbimo gamyklėlė savo darbą sėkmingai tęsia nuo 1800 m. Šeimos amatas perduodamas iš kartos į kartą. Didelė patirtis, profesionalumas, gili pagarba vertingam jūros pasauliui šią kompaniją išskyrė pasaulinėje rinkoje ir padėjo jai tapti viena iš mažų, tačiau, pirmaujančiųjų kompanijų, pelniusių ekspertų titulą. Produktų kokybės ir profesionalių paslaugų rezultatas – puikios asmeninio naudojimo priemonės, jau seniai įsikurdinusios natūralumo gurmanų vonios kambaryje.

ATSIDAVIMAS SAVO DARBUI

Pinčių paieška ir žvejyba vyksta senuoju, tradiciniu būdu. Natūralias kempines nėra lengva surasti, nes jos aptinkamos jūros dugne, vietose, kuriose yra nedidelių srovių. Profesionalūs jūros lobių rinkėjai neria į 25-60 metrų gilumą. Narai, prie laivo prisijungę deguonies vamzdeliu, kruopščiai apžiūrinėja dugną, o rastas kempines renka į tinklą, jas valo.

Po gausaus derliaus surinkimo prasideda produktų apdorojimas. Kartą per metus, įprastai nuo rugsėjo pabaigos iki spalio pradžios, valčių flotilės grįžta į gimtąją Graikijos salą. Būsimi SPA produktai rūšiuojami ir apkarpomi patyrusių darbuotojų, dažniausiai jau į pensiją išėjusių buvusių narų – kempinių rinkėjų. Kodėl tai daro jie? Atsakymas paprastas – aistra savo darbui, profesijos meistriškumas, galimybė dar kartą atgaivinti prisiminimus apie gimtosios jūros gelmių pasaulį. Visas produktų apdorojimo procesas yra atliekamas tik rankomis, nenaudojant jokių šiuolaikinių automatinių technologijų.

MISIJA IR ĮSIPAREIGOJIMAI

Kempinių ir kriauklių paieškai kompanijos žvejybos valčių flotilės keliauja po įvairias pasaulio vietas tam, kad Jums pateiktume pačius geriausius produktus. Naudojami tik ekologiški surinkimo metodai – narai renka tik suaugusias kempines, smulkesnes palikdami toliau augti. Visos kempinės surenkamos labai kruopščiai ir atsakingai, stengiamasi jokiu būdu nepadaryti žalos jūros dugnui.
Visi žvejybos darbai vyksta laikantis griežtų CITES – (Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos konvencijos) normų. Taip užtikrinama, kad rinkimo nebūtų sutrikdyta ekologinė jūros pusiausvyra, o  Jūs džiaugtumėtės atsakingai surinktais, aukščiausios kokybės, natūraliais higienos produktais.

Play Video
Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart