APIE MUS – ŽURNALAS SwO

APIE MUS: UK/LT MADOS, GROŽIO, MENO IR MUZIKOS ŽURNALAS SwO

Visada turėjau silpnybę gurmaniškiems dalykams, kai dėmesys kokybei kiekviename etape persipina su autentiškumu ir išskirtinumu. Kai asortimentui keliama aukšta kartelė, kai vienas iš svarbiausių kriterijų yra pagarba gamtai. Skamba per daug gerai? Šio pokalbio herojų nedidelis, tačiau unikalus asortimentas pavergė mano širdį. Jų prekiaujama produkcija yra aukščiausios kokybės, ji nėra testuojama su gyvūnais, sudėtyje nėra žalingų sudedamųjų dalių tokių kaip parafinas, parabenai, ftalatai, nuodingi skiedikliai, silikonai. Profesionalios žinios ir giliomis tradicijomis paremtas požiūris į kūno puoselėjimo kultūrą nepaliks abejingų, tad kviečiame artimiau susipažinti su „Spianato“ įkūrėja Anastasija.

 

Kaip kilo mintis įkurti „Spianato“? Anastasija, kodėl būtent SPA produktai?

Jaučiu ypatingą silpnybę odos lepinimo, plaukų puoselėjimo produktams. Nemažą gyvenimo dalį paaukojau profesionaliam sportui, kelionėms, todėl puikiai žinau, kaip svarbu yra odos ir sielos atgaiva. Vertinu kokybišką poilsį, lai mažą, tačiau vertingą atsidėkojimą savo kūnui – pasilepinimą aromatingoje vonioje, odos valymo procedūras, odos maitinimą, plaukų stiprinimo terapijas namų sąlygomis.

Mane visada žavėjo grožio puoselėjimo prabangios, unikalios, natūralios priemonės, vertingų augalų ekstraktų išgavimo būdai, rankų darbo gamyba, pagarba gamtai ir savo gaminamai produkcijai, atsidavimas savo darbui.

Kiekvienas toks prabangus produktas – unikalus, lyg užšifruotas laiškas, turintis unikalų charakterį, poveikį, išraišką. Tarsi asmeninis kreipinys, kurį kūrėjas adresuoja savo vartotojui, tikėdamasis, kad jo pranešimas bus perskaitytas itin atidžiai, kūnui ir sielai suteiks visišką harmoniją.

Metams bėgant, tapau išrankesnė – pirkdavau ne tik skaniai kvepiančias ir įtaigiai reklamuojamas priemones, tačiau pradėjau domėtis giliau, ieškoti pirmiausia unikalių, kokybiškų namų SPA produktų sau. Taip, radau vieną liniją, kurios poveikiu likau nepaprastai sužavėta, tai ir tapo postumiu įkurti „Spianato“.

Iki šiol neįsivaizduoju savo namų SPA be kokybiškų aliejų odai ir plaukams

Kaip manai, ar profesionalios kosmetologijos žinios būtinos norint prekiauti grožio priemonėmis?

Nesu kosmetologė. Esu biologė, turiu neuromokslų magistro laipsnį, taip, turiu patirties ir žinių kosmetologijos srityje, tačiau pirmiausia vertinu savo siūlomus produktus pro biologijos ir chemijos prizmę.

Esu tvirtai įsitikinusi, kad jeigu pristatai, juo labiau siūlai produktą kitiems – jis turi būti pelnytai to vertas ir naudingas. Taip pat turi apie jį viską žinoti. Kadangi „Spianato“ asortimento pasiūla yra grožio-sveikatos priemonės, premium SPA klasės terapinės odos lepinimo priemonės, šiuo klausimu esu radikali. Man svarbu viskas – produkto estetinis apipavidalinimas, žinoma – sudėtis ir komponentų sinergija, tarpusavio sąveika ir tuo grindžiamas poveikis odai, visam organizmui. Išsilavinimas leidžia išmanyti šiuos dalykus ne tik iš grožio specialistės pusės, tačiau jau iš mokslinės. Todėl siūlomam prekių asortimentui keliu aukštą kartelę.

Koks yra jūsų pirkėjas? Daugiausia, tikriausiai – moterys, tačiau ar tarp jų yra vyrų?

Didžiąją „Spianato“ asortimento dalį sudaro produktai, skirti profesionaliam SPA, tačiau adaptuoti ir individualių vartotojų poreikiams. Jeigu mūsų pirkėją galėčiau apibūdinti keliais žodžiais, tai apibudinimas skambėtų taip – paprastumo gurmanas. Kodėl paprastumo? Nes paprastume slypi tobulumas. Žodis paprastumas išreiškia natūralumą, ryšį su gamta ir jos geriausiomis dovanomis, autentiškumą, gamybą su meile. Kodėl gurmanas? Tai išrankus, rafinuotą skonį turintis smaguriautojas, daugiausia dėmesio skiriantis produkto kokybei.

SPA produktų asortimento dalis yra universali: pirties, vonios, dušo procedūroms, veido, kūno lepinimui, tinka tiek moterims, tiek vyrams, todėl vyrų klientų yra. Arba jau išbandžiusios moterys pradeda pirkti, lepinti ir savo vyrus (aut. past. šypsosi). Vyrai, nors ir neprisipažįsta, tačiau ne mažiau mėgsta lepintis SPA malonumais nei moterys. Kalbant apie namų SPA, taip, galbūt jis kartais yra griežtesnis, trumpesnis, tačiau naudingas ir malonus poilsis kūnui ir sielai.

Kuo tavo manymu natūrali kosmetika yra pranašesnė už dekoratyvinę?

Natūrali kosmetika – tai sveikata, ilgalaikis efektas, natūralaus grožio puoselėjimas, odos ir sielos lepinimas. Dekoratyvinė kosmetika – tai grožio atskleidimo padėjėja, padedanti paryškinti ar paslėpti tai, ką norime. Lyginti neįmanoma – tai būtų tas pats, kaip lyginti gyvas gėles su dirbtinėmis…

 

Visą straipsnį skaitykite  SwO

Back to Top
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart