Tūkstančius metų arganų aliejus yra plačiai vartojamas marokiečių, mityboje, moterų naudojamas odos grožio ir sveikatos ritualuose. Seniai įrodytas teigiamas arganų aliejaus poveikis profilaktikai ir padedant kovoje su tokiomis ligomis kaip hipercholesterolemija, diabetas, širdies ligos, kuriomis neretai serga moterys ir po menopauzės. 

Kodėl? Menopauzės metu organizme vyksta daugybė pokyčių, tarp kurių pagrindinis yra susijęs su estrogenų kiekiu sumažėjimu. Tai įtakoja moterų odos elastingumą, glebimą, atitinkamai, senėjimo procesus.

Įrodyta, kad kasdienis arganų aliejaus vartojimas ir (arba!) naudojimas po menopauzės pasižymi odos senėjimą stabdančiu poveikiu, jos elastingumo pagerėjimu ir drėkinimu. Svarbus mokslinių tyrimų atradimas – tiek arganų aliejaus vartojimas, tiek vietinis naudojimas padidina odos drėkinimą tokiu pačiu mastu. 

Pažymėtina ir tai, kad menopauzės metu ir po organizme sumažėja estrogenų kiekis, kas įtakoja odos sausumą. Įdomu, kad odos hidratacijos pagerėjimas po estrogenų kiekio padidėjimo gali būti susijęs su jų vaidmeniu skatinti keratinocitų (epidermio ląstelės, kurios sudaro barjerą tarp organizmo ir aplinkos) dalyvavimą lipidų sintezėje, o tai padeda palaikyti odos barjerinę funkciją.

Arganų aliejaus vartojimas ir naudojimas tiesiogiai įtakoja odos drėkinimą.

Tyimuose, kuomet buvo lyginamas arganų ir alyvuogių aliejaus poveikis, pastarasis neturėjo tokios įtakos odos drėkinimui. Kodėl? Arganų aliejaus sudėtyje yra daugiau  skirtingų tokoferolių (vitamino E formų) koncentracijos ir linolo rūgšties, kas vaidina svarbų vaidmenį apsaugant nuo laisvųjų radikalų žalos.

Linolo rūgštis papildomai vaidina svarbų vaidmenį epidermio matricoje ir pagerina odos drėkinimą. Didesnis linolo rūgšties suvartojimas ir naudojimas mažina senatvinio odos sausumo tikimybę, skatina epidermio lipidų sintezę, ko pasekoje atkuriama barjerinė odos funkcija.

Įrodyta, kad kasdienis moterų po menopauzės arganų aliejaus vartojimas ir naudojimas 60 dienų laikotapryje gerina vandens sulaikymo gebėjimą odoje. Todėl, nenuostabu, kad kosmetinis arganų aliejus vis labiau tampa pagrindiniu drėkinamųjų priemonių ruošimo komponentu. Mokslinis šio aliejaus drėkinančio poveikio patvirtinimas pagrindžia šią instinktyvią tendenciją. Tačiau, reikia turėti omenyje, kad savo geriausiu poveikiu pasižymės tik aukščiausios klasės, sertifikuotas arganų aliejus. Nuo to priklausys veiksminga aliejaus cheminė sudėtis ir visos teigiamos odai savybės.

Mūsų tikslas, kad poreikis rūpintis savo oda taptų ne tik nepajudinama taisykle, bet ir malone. Todėl, apart arganų aliejaus, kuris puikiai naudojimui visam kūnui, rekomenduojame ypatingus – 100 proc. natūralus, Premium Select klasės aliejinius kompleksus. Kompleksus, kurie veikia dar stipriau ir savo poveikiu lepina elastingumą, drėgmę praradusią, glembančią, pavargusią odą, įsotina ją ir suteikia terapinį poveikį pačiam maloniausiam veido ir décolleté srities naudojimui.

Linkime gerbti savo odą, jos brandų amžių ir pasitikti jį grakščiai; nelyginti savęs su kitomis, o visą energiją nukreipti į savo geriausios versijos tobulinimą.

 

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart