Maudymasis vonioje tapo kasdienybe. Tiesiog įšokti, nusausinti kūną, išdžiovinti plaukus ir viskas. Mes tikime, kad maudytis turi būti malonu ir smagu. Esame įpratę, kad vonios kambariai paprastai atrodo praktiškai, utilitariškai, nors tai gali būti ypatingas interjero akcentas.

Uždegti žvakes, įjungti raminančią muziką, skirti laiko sau. Nėra nieko geriau už atpalaiduojančias maudynes vonioje kambario viduryje arba atvirkščiai, dideliame sename kubile. Vonios kambarys su židiniu, kodėl gi ne?

Maudymasis miegamajame – jokia naujiena, bent jau  aristokratams, kuomet tai buvo įprasta praktika, iki kol 1850-aisiais atsirado patalpų vandentiekis. Taip gimė kambarys su kriaukle, vonia ir tualetu, kurį šiandien vadiname moderniu vonios kambariu. Žvelgdami atgal, nusprendėme išardyti vonios kambarį ir vėl įdėti vonią į atskirą erdvę.

Nors ši dizaino tendencija yra neatsiejama įsimylėjusių, medaus mėnesio viešbučių liukso numerių dalis, kodėl nepasimėgavus romantišku ir funkcionaliu dizaino elementu namuose? Verta pagalvoti, jei planuojate remontą ir esate maudynių gurmanas. Žinoma, kalbame apie didesnę ir tam tinkančią gyvenamųjų patalpų erdvę. Dėl vis populiarėjančių „atviro plano“ vonios kambarių daugelis namų savininkų renkasi vonią, įrengtą miegamajame arba palėpėje ir savo maudynių ritualams suteikia ypatingą prasmę.

Ir taip, pavyzdžiui, vonia miegamajame neturėtų atrodyti kaip SPA ar baseinų zonoje. Sūkurines vonias keičia elegantiškos, klasikinio dizaino vonios, vis daugiau žmonių nori atitolti nuo minimalizmo ir grįžti prie kitokio stiliaus interjero.

Tarabel Marrakech, butikinis viešbutis, kuriame klientai lepinami mūsų natūraliais, premium SPA gėriais NECTAROME

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart