Ateina vakakas ir berberų motinos išvynioja savo kūdikius iš audinio kokono, pradeda švelniai, bet dosniai masažuoti juos arganų riešutų aliejumi. Masažo paprotys arganų aliejumi Maroke egzistuoja nuo neatmenamų laikų.


GERIAUSIA MAŽYLIUI. KAIP ATRINKTI?

Spianato rekomenduoja vengti mineralinių aliejų, kurie gaminami iš naftos produktų. Komponentų sąraše jie taip ir vadinami „mineralinis aliejus“, arba „Paraffinum liquidum“.

Kodėl? Kūdikio oda yra plonesnė, neturi apsauginės lipidinės mantijos. Mineralinis aliejus nėra absorbuojamas vaikų odos (beje, ir suaugusiųjų), lieka ant paviršiaus, sukuria okliuzinę plėvelę, kuri neleidžia odai kvėpuoti.

Dažnai kartu su mineraliniu aliejumi priemonės sudėtis papildoma sintetiniais aromatais, kurių kūdikis „nesupranta“. Dirbtinis kvapas yra svetimas ir destabilizuojantis, sukuria barjerą tarp jo ir jį masažuojančios mamos, tėčio.

Gili berberų patirtis, kompanijos moksliniai nuopelnai, apdovanojimai ir svarūs serfitikatai drąsiai leidžia rekomenduoti mūsų geriausią Maroke arganų aliejų Nectarome. Šis aliejus turi visus aspektus, reikalingus kokybiškam kūdikių masažui ir odos priežiūrai. Pelnytai.

TYRAS ARGANŲ ALIEJUS NECTAROME:

〉   Pačios aukščiausios kokybės produktas.

〉   Nebus jokių problemų, jei vaikas po masažo kišis pirštus į burną. Priešingai, nes itin kokybiškas Nectarome arganų aliejaus turtingumas vitaminu E (daugiau nei 80%  vitamino E produkto sudėtyje sudaro gama grupės tokoferoliai. Tai daro Nectarome arganų aliejų dešimt kartų naudingesniu antioksidaciniu poveikiu nei kiti aliejai), omega-3, -9 riebalų rūgštimis.⠀

〉    Turi stiprų drėgmės sulaikymo ir priešuždegiminį poveikį. Naudingas odai, kenčiančiai nuo egzemos, dermatito, padeda švelniai pašalinti pleiskanų luobelį, nuramina sėdmenų srities dirginimą ir paraudimą.

〉   Natūralus aromatas masažo metu nepakeis mamos ar tėčio kvapo, prie kurio kūdikis yra įpratęs ir kuriuo pasitiki. 

〉   Šildo. Iki 3 metų oda dažnu atveju nesugeba į termoreguliaciją. Todėl, kai nurengiate savo mažylį, jam gali būti nemalonu. Arganų aliejus kartu su masažo judėsiais šildo kūną ir gerai atpalaiduoja.

〉   Masažas skatina tinkamą kaulų vystymąsi, skatina raumenų atsipalaidavimą ir geresnį vaikų kvėpavimo reguliavimą. Pastebima, kad vaikai, kurie reguliariai masažuojami, yra aktyvesni ir judresni dienos metu, geriau miega naktį.

〉  Masažas vaikui – tai ne tik tėvų meilė ir rūpestis. Pastebėta, kad vaikus masažuojantys tėvai taip pat patiria mažiau streso. Kūdikių masažas turi raminamąjį poveikį. Mamos mažiau linkusios į depresiją, o tėčiai užmezga artimesnį kontaktą su savo vaiku.

Tikimės, kad padėjome sužinoti apie arganų aliejaus naudą dar daugiau ir dabar lieka tik praktikos klausimas. 

 

Nuoširdžiai linkime švelnumo ir vienybės akimirkų su savo Mažuoju stebuklu 🤍

Ir, žinoma, mielos mamos, nepamirškite apie kokybiško poilsio minutes tik sau.

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart