Laimė lyg ypatingas penktasis sezonas, kuris ateina nekreipiant dėmesio į kalendorių. Tarsi amžina vasara, kuri visada su mumis už plonų stiklinių oranžerijos sienų. Siena išnyksta ir pasineriame į šią, amžinos vasaros laimę..

Rugsėjį daug oranžerijos augalų prisiminė savo šaknis, kilusias iš Maroko Karalystės ir kartu su mumis mėgavosi saulės spinduliais. Kamerinėje aplinkoje pristatėme autorinę odos lepinimo ir masažo terapiją, kurią savo studijoje atlieka pati masažo ir holistinių ritualų meistrė Gindrida.

Renginys oranžerijoje buvo mūsų su Gindrida ilgai gvildenta idėja. Galvojome: „Kodėl nepasinerus į gamtą, juk mūsų natūralūs, nišiniai gėriai Nectarome auginami nuosavame sode Maroke, o Gindridos rankos įgali terapijuoti, įgali atskleisti mūsų produkciją profesionaliai taip, kad procesas ir rezultatas kerėtų.

SPA akimirkos, Gindridos rūpestis ir meilė. Marokietiška žolelių ir proginė arbatos, gardžios vaišės ir tokia šilta atmosfera nuostabių viešnių apsuptyje. Su pagarba visam kūnui.

Anastasija, SPIANATO įkūrėja

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart