/hamam, ha’ma:m/

Play Video

Pirtyje kiekvieno figura yra tokia nuostabi, kad kaskart norisi ją nutapyti ant drobes. Ir pats esi nuolatiniame kontakte su savo kūnu: trini ji, rūpiniesi, tepi… Ir tai negali neįtakoti santykio su juo. Esi maksimaliai laisvas ir atsipalaidavęs.

Hamamas. Pirtis. Kultūros dalis. Erdvė, kurioje esi savo natūralioje būsenoje, atsijungi nuo visų technologijų ir begalinio informacijos srauto aplink.

Sedi, guli, o aplink supa paprasti gamtos dalykai: vanduo, mediena, akmuo. Žengi į uždarą kūnų karalystės pasaulį, neatsiejamą be kūno šveitimo druskomis, sodraus žolelių aromatą skleidžiančio juodojo muilo gomažo ir ypatingojo gasulo molio, tyro arganų aliejaus.Be girgždančios odos ir švaros jausmo patinka stebėti, viena ausimi klausytis paprastų pokalbių, juoko ar tiesiog pasinerti į savo minčių darną. Būti giliai valančio odos grožio, sveikatos ir sielos palaimos ritualo dalimi.

Mūsų autentiški, marokietiški pirties gėriai Nectarome. Išskirtinai prabangiausių SPA ir hamamo sektoriaus lyderiai, kurie dovanoja savo poveikį ir leidžia mėgautis šiltais autentiškais marokietiškais sveikatos ir grožio terapijų malonumais ne tik pirtyje, bet ir savo vonios kambaryje.

Atraskite savo produktą-favoritą ir pamatykite mūsų rekomendacinį gero garo ritualą:

Back to Top
error: Content is protected !!
Krepšelis
slėpti

Krepšelyje nėra produktų.

Added to cart